قالب مجله خبری آبادیس

قالب آبادیس یک قالب مجله خبری حرفه ای و واکنشگرا می باشد که می توانید برای طراحی انواع سایت های خبری، آموزشی، سرگرمی و … استفاده کنید. به کمک قالب آبادیس می توانید علاوه بر داشتن یک وبسایت آموزشی حرفه ای یک فروشگاه قدرتمند نیز برای فروش محصولات فیزیکی و مجازی خود راه اندازی کنید .

پیش نمایش و صفحات قالب آبادیس

طراحی کاملا ریسپانسیو برای انواع تبلت و موبایل

وب سایت شما خودش را با اندازۀ صفحه تطبیق خواهد داد. این یعنی کاربر با هر دستگاهی به آن سر بزند، باز هم وب سایت شما درست نمایش داده می شود.

سایر ویژگی‌ها

برخی از ویژگی‌های قالب آبادیس در زیر آورده شده است. جهت مشاهده سایر امکانات پیش نمایش ها را مشاهده نمایید.

پنل تنظیمات قدرتمند و حرفه‌ای

با قالب آبادیس شما یک پنل تنظیمات کاملا حرفه‌ای و پیشرفته در اختیار خواهید داشت که می‌توانید قسمت‌های مختلف قالب را با توجه به نیاز و سلیقه خود تغییر دهید.

انتخاب رنگبندی نامحدود

پنل تنظیمات قالب به شما این امکان را می دهد تا با یک کلیک رنگبندی بخش های مختلف هدر، منوها، فوتر و رنگ اصلی سایت را از میان رنگبندی نامحدود، انتخاب کنید.

صفحه ساز گرافیکی

در قالب آبادیس می توانید بدون نیاز به کدنویسی و نصب افزونه صفحات خود را طراحی نمایید. ضمنا قالب با افزونه صفحه ساز قدرتمند المنتور سازگار می باشد که می توانید بینهایت ایده را برای طراحی سایت خود پیاده سازی نمایید.

تنظیمات تایپوگرافی

در پنل تنظیمات قالب می توانید بطور مستقل برای بخش های مختلف قالب از بین 8 فونت نوع قلم، سایز ، ضخامت، چیدمان و … را انتخاب نمایید .

امکان فروش محصول

به کمک قالب آبادیس می توانید علاوه بر داشتن یک وبسایت آموزشی حرفه ای یک فروشگاه قدرتمند نیز برای فروش محصولات فیزیکی و دانلودی خود راه اندازی کنید.

بسته نصب آسان

با استفاده از بسته نصبی همراه قالب به راحتی می توانید در مدت چند دقیقه سایتی کاملا مشابه پیش نمایش را بر روی دامنه خود نصب کنید.