مراحل نصب بسته آماده نصب

Rate this post

بسته آماده نصب مناسب زمانی است که هنوز سایتی ندارید و می‌خواهید سایتی مشابه دمو قالب راه‌اندازی کنید، در اینصورت از بسته آماده نصب استفاده می کنید .

نکاتی که قبل از نصب بسته نصبی قالب وردپرس باید بدانید :

۱- بسته نصب آسان، معمولا برای ایجاد سایت های جدید، مورد استفاده قرار می کیرد و اگر وبسایت شما دارای محتوا می باشد، بایستی راهنمای نصب معمولی قالب وردپرس را مطالعه نمایید.

۲- فضای آزاد هاست شما حداقل ۳ برابر ظرفیت بسته نصبی باشد.

۳- برای راه اندازی بسته نصبی قالب نیازی به نصب جداگانه وردپرس بر روی هاست خود ندارید چون پکیج بسته نصبی شامل هسته وردپرس، پوسته و افزونه های مورد نیاز قالب است.

۴- اگر شما سایتی رو از قبل دارید و وردپرس را راه اندازی کردید باید بدونید که با نصب بسته آسان کلیه داده های شما از بین خواهند رفت چرا که وردپرس به صورت مجزا نصب خواهد شد. بنابراین هر پوشه و فایل غیرمرتبط با سایت رو از مسیر public_html حذف کنید.

فایل های موجود در پوشه شامل یک فایل فشرده (ZIP) ایجاد شده توسط افزونه Duplicator و فایل Installer.php و فایل راهنمای نصب توسط افزونه Duplicator است .

جهت آشنایی با نحوه نصب بسته آماده نصب توسط افزونه فوق می توانید به لینک زیر مراجعه کرده و فایل ویدئویی آموزشی را مشاهده کنید.

https://zhaket.com/easy-install-duplicator/

نکته: در صورت نصب بسته آماده نصب ابتدا از پیشخوان وارد بخش تنظیمات»خواندن شوید و گزینه “از موتورهای جستجو درخواست کن تا محتوای سایت را بررسی نکنند” را انتخاب کنید و بعد از حذف پست ها و موارد غیر ضروری این گزینه را از حالت انتخاب خارج کنید .

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

question